Загрузка...
Загрузка...

“Кому ковбаса, а кому печиво”: Як депутати познущалися з незрячих на “святковому обіді”


Усоцмережах активно обговорюють так званий “святковий обід” в коростенському товаристві сліпих. На столах людей із вадами зору опинилися лише булочки та печиво, а от перед запрошеними чиновниками виставили розмаїття закусок – ікру, виноград, курку, ковбасу, буженину та солодощі.

Передает:korupciya
Відео відзначення дня людей з інвалідністю виклали в інтернет місцеві активісти.

Незрячі цього не бачили, але запахи добре чули, а запрошені посадовці виправдовуються, що були гостями, тож їм не личило гребувати запропонованим пригощанням. “Мене зустрічали перед входом, взяли під руку і, як гостя, взяли і посадили у це місце. Був певний організаційний комітет, який забезпечував, кому ковбаса, а кому печиво”, – твердить тепер начальник управління праці та соціального захисту населення Коростенської міської ради Ігор Єсін. “Я не голодна людина, я не йшов на захід їсти або пити. В мене дуже гарна дружина, яка дуже мені смачно готує”, – додав він.

Зник апетит і в народного депутата Володимира Арешонкова, який також каже, що нічого не їв. “Я відчуваю дискомфорт перед людьми, які були за тими столами … Але трапилось те, що трапилось”, – пояснив він.

Керівник Коростенської організації товариства сліпих і організатор свята виправдовується, що були б гроші – всі столи були б однаково багатими. Степан Жидких запевняє, що у співробітників був скромний перекус, бо їм видали по 100 гривень премії, а чиновників він узагалі годував за свої гроші і витратив на це півтори тисячі гривень. “Я і жінці розказав, після того, як це сталося, бо вона і не знала нічого, бо це з моєї заначки було”, – пояснив він. І додає, що норми гостинності зобов’язують найперше нагодувати запрошених, а господарі не лишилися ображеними, бо їм подарували на свято обігрівач і комп’ютер.

Директор будинку культури УТОС Світлана Ніконенко каже, що наїдки зі столу VIP-гостей пізніше таки роздали своїм. “Люди їли ті бутерброди і пили ту горілку, котра лишилася. Це сто відсотків, я за це відповідаю”, – заявила вона.