Загрузка...
Загрузка...

“Задихнувся на руках у батьків”: Маленький хлопчик помер через халатність лікарів

В Україні з’явилася чергова жертва медреформи, передає Корупція.Інфо

Як стало відомо, 17 березня в Івано-Франківську померла 8-річна дитина.
Передает:https://korupciya.com/


Батьки стверджують, причина смерті Кирила – кричуща недбалість лікарів. Лікарі тим часом перекладають провину на батьків, оскільки померла дитина вдома.

За словами Жанни, матері дитини, 12 березня у  хлопця почервоніло горло, температура піднялася до 37,2 і жінка звернулися до дільничного терапевта. Не побачивши нічого страшного, лікар призначила полоскання, льодяники і спрей від болю в горлі. Але на наступний день температура підскочила до 38, і тоді лікар додала до призначення антибіотик.

Коли Кирило згадав, що побився в школі, дитину відвели до травматолога і зробили рентген, допустивши, що біль може бути від удару. Але забоїв не побачили, тому продовжили лікування, яке раніше призначав терапевт. Однак, стан дитини лише погіршувався, тому 16 березня дитину відвезли в обласну лікарню до ЛОРа, де дитині зробили УЗД горла і нові аналізи крові.

Виявилося, що лімфатичні вузли збільшені. Без черги його направили до хірурга. Він бачив нагноєння, побачив результат УЗД, яке показувало, що терміново треба щось робити, і відправив назад до ЛОРа, який заявив, що якщо хірург побачив, що все нормально, то призначення правильне.

На наступний день дитина випила прописані ліки, годину поспала і сказав, що хоче сплюнути. В цей же момент вона почала задихатися і зеленіти на очах, стверджують батьки.

“Почав западати язик. Мій тато тримав його, робив штучне дихання, ми відкрили всі вікна. Самі викликали «швидку» і покликали лікарів, які до когось приїхали в під’їзд. Всім дзвонили. Лікарі вставили трубку для штучної вентиляції легенів, робили масаж серця, через 10 хвилин приїхала наша «швидка». Кололи адреналін. Реанімували близько 40 хвилин. Я не розумію, як дитина може померти від хворого горла», – згадує мати Жанна.

Розтин показав, що причиною смерті стала механічна асфіксія, гнійне запалення гортані і мигдалин з перекриттям дихальних шляхів, заглотковий абсцес.

“Напишу заяву в поліцію на ЛОРа та хірурга. Якщо вони бачили, що у нього нагноєння, то чому його не зняли? Процедура зняття гною з мигдалин займає кілька хвилин, а бажання працювати не було. Чому хірург не запропонував госпіталізацію? Як вони могли?”, – заявляє мати дитини.

На даний час внутрішнє розслідування в дитячій лікарні не проводять, тому що хлопчик помер удома. Правоохоронці проводять слідство, вивчають деталі події.