Загрузка...
Загрузка...

“30 квітня ми завершуємо проведення АТО…”: Міністр оборони України зробив приголомшливе зізнання

Степан Полторак зізнався, що завершення антитерористичної операції планується вже через тиждень.
Передает:https://korupciya.com/


Міністр оборони заявив, що вже 30 числа на Донеччині розпочнеться нова операція "Об'єднаних сил". Чиновник додав, що міністерство вже почало підготовку військових підрозділів до зміненого формату. Відбуваються ротації і передислокація військ.

"30 квітня ми завершуємо проведення АТО і переходимо до проведення операції Об'єднаних сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом". "Були проведені навчання і буквально зараз здійснюється передислокація органів військового управління, заміна частин і підрозділів, реструктуризація військових частин і їх заміна", – сказав міністр.

Нагадаємо, що нового командувача вже призначив Президент України – ним виявився Сергій Наєв. Він буде не тільки займатися управлінням, координацією, підготовкою збройних сил України, а й СБУ, поліції і Нацгвардії.

"Я бачив його на фронті, в АТО. Переконаний, що його рівень підготовки і досвід … дозволять йому якісно і відповідально управляти силами і засобами ВСУ, інших військових формувань у відсічі і стримуванні російської агресії проти України", – заявив Петро Порошенко після підписання указу про призначення.