Загрузка...
Загрузка...

«Ляшка – в Президенти!»: Як зустрічали мітингувальники під парламентом лідера Радикальної партії

Олег Ляшко вийшов до чорнобильців, які мітингують під Верховною Радою.
Передает:https://korupciya.com/


Лідер Радикальної партії поділився з людьми своєю першою перемогою щодо захисту їхніх прав – включення до порядку денного законопроекту №4442  та запевнив, що не відступиться від своїх вимог, – повідомляє прес-служба парламентської фракції.

Політика зустрічали як героя.

«Ваша підтримка – це те, що дає нам віру і впевненість в тому, що ми робимо. Тому ми і досягнули результату. Це перший, але не останній крок. До цього ми йшли більше року.

Адже саме стільки часу законопроект №4442 зареєстрований у парламенті, але не приймається. Включення до порядку денного – це дуже важливий крок, далі – розгляд і прийняття цього закону.

Обіцяю вам, що наша команда зробить все, щоб парламент прийняв це рішення і ви побачили, що ми здатні досягати свого, навіть якщо у нас 20 депутатів у Верховній Раді», – звернувся до чорнобильців Ляшко.

Лідер Радикальної партії додав, що його команда завжди стоятиме на захисті інтересів українців.

«Що мені потрібно від вас – це підтримка по всій країні. Щоб ви всім людям розказали і підтримували нас. Тому що ми боремося за українців всередині парламенту, а ви – за його стінами. Але, якщо треба – то ми і в парламент приведемо людей і виведемо на трибуну, щоб ті, хто не голодують, а їдять за ваш рахунок побачили і почули ваші вимоги. Шановні героїчні хлопці і дівчата, дякую за ваш подвиг 32 роки тому! Сьогодні наше завдання – віддячити вам!», – сказав народний депутат.

У свою чергу чорнобильці подякували Олегу Ляшку за допомогу у вирішенні їхніх проблем та провели радикалів до парламенту словами «Ляшка – в Президенти!» та «Молодці!».