Загрузка...
Загрузка...

“Прийшла Уляна Супрун і почала ці схеми ламати”: Володимир Гройсман зробив скандальну заяву

Володимир Гройсман звітуючи про роботу уряду заявив, що Супрун намагається врятувати систему охорони здоров'я.
Передает:https://korupciya.com/


Не дивлячись на те, що профільний комітет Верховної Ради прийняв рішення про відсторонення Супрун з посади в.о. міністра-охорони здоров'я, Гройсман стверджує, що задоволений роботою чиновниці. Але при цьому сам же зізнався про те, що в Україні система охорони здоров'я досі перебуває в занепаді.

Кажуть сьогодні, що лікарні в жахливому стані. І це правда. Але давайте скажемо і про те, що це стало можливим в результаті невмілої політики минулих періодів, коли охорону здоров'я нікого не цікавила.

А цікавив тільки контроль над закупівлями ліків – а це мільярди, і друга позиція – закупити обладнання і на тому ще вкрасти 30-50% (вартості).

Прийшла Уляна Супрун і почала ці схеми ламати. А ми як уряд вибрали шлях зміни системи охорони здоров'я, – зазначив Гройсман.

За словами Гройсмана, не потрібно всю відповідальність звалювати тільки на Уляну, в першу чергу винні і місцеві органи влади, які повинні були піклуватися про стан державних лікарень і медичних закладів.

"Кому належать поліклініки, лікарні? Місцевим органам влади, яким ми передали повноваження і ресурси. Що їм заважає зробити нормальну палату, операційну? Нічого!" – сказав Гройсман.

Нагадаємо, що сама Супрун неодноразово заявляла про те, що свій пост покидати не збирається і буде продовжувати проводити медичну реформу.