Загрузка...
Загрузка...

“На ті ж граблі, що і Ющенко”: Відомий політолог зробив гучну заяву в сторону Порошенка

Політолог Олексій Якубін заявив, що чинний Президент України Петро Порошенко настає «на ті ж граблі», що і його попередник Віктор Ющенко.
Передает:korupciya.com


На думку експерта, Петро Порошенко перш, ніж зайнятися релігійної темою, повинен згадати, як у 2008 році Віктор Ющенко вже намагався втілити ідею єдиної помісної церкви, яка виявилася безуспішною.

«Ющенко це не допомогло, він пішов в політичне небуття. В цьому випадку Порошенко настав на його граблі », – пояснив Олексій Якубін.

Крім того політолог додав, що Петро Порошенко взявся за це заради того, щоб було що пред'явити для своїх виборців на майбутніх президентських виборах. Але оточення Глави держави не прорахував реакцію всесвітнього православ'я і самих українців.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, що рішення про надання Томосу про авкокефалію Української православної церкви прийнято, але сам томос не мали надавати в суботу, 28 липня, до Дня хрещення Русі. Заступник глави адміністрації президента Ростислав Павленко зазначив, що деякі люди самі придумали собі привід для очікувань.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, що рішення про надання Томосу про авкокефалію Української православної церкви прийняте, але сам томос не мали надавати в суботу, 28 липня, до Дня хрещення Русі. Заступник глави адміністрації президента Ростислав Павленко зазначив, що деякі люди самі придумали собі привід для очікувань.