Загрузка...
Загрузка...

В Києві почали облаштовувати паркувальні кишені


В центрі міста облаштували 20 паркувальних карманів. Про це повідомив керівник Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Сергій Сімонов в соціальній мережі Facebook.
Передает:obozrevatel.com
"У центрі міста з’явилися паркувальні кармани. Це зручне і комфортне місце для тимчасового паркування автомобіля, яке розвантажує дорогу, не затримуючи трафік. Паркувальні кармани дозволяють ставити автомобіль так, що він не буде займати смугу руху", – повідомив Сергій Сімонов.

На відео керівник департаменту на прикладі вулиці Богдана Хмельницького демонструє, як правильно заїжджати до карману. За його словами, на першому етапі облаштували 20 паркувальних карманів на вулицях Богдана Хмельницького та Парково-Сирецькій.

"Наразі розробляється можливість робити паркувальні кармани на більшості вулиць міста. Поки готові на Парково-Сирецькій та Богдана Хмельницького", – пояснив Сімонов.

Також керівник Департаменту нагадав киянам, щоб вони не забували сплачувати за паркування – через паркомати, мобільний додаток, СМС.

Нагадаємо, що з 27 вересня вступає в дію закону щодо реформування сфери паркування транспортних засобів, за яким штрафи за порушення ПДР збільшуються, а евакуатори починають вилучати неправильно запарковані авто.