Загрузка...
Загрузка...

Його зона впливу: Путін погрожує наслідками, якщо Україна чи Грузія стане членом НАТОМосква буде пропорційно реагувати на агресивні кроки НАТО, що представляють пряму загрозу для Росії. Про це заявив президент РФ Володимир Путін на нараді в МЗС російських послів і постпредів.

Передает:patrioty.org.ua
За його словами, зараз НАТО розгортає нові бази військової інфраструктури біля російських кордонів, що погано позначається на довірі, а також на безпеці і стабільності в Європі. Путін пообіцяв "реагувати пропорційно" на подібні "агресивні" кроки, які нібито представляють загрозу Росії.

Він зазначив, що "колегам, які грають на загострення" і прагнуть включити Україну або Грузію до Північноатлантичного альянсу, "слід подумати про можливі наслідки такої безвідповідальної політики".

Також президент РФ додав, що необхідна "інша, позитивна повістка", про що він сказав президенту США Дональду Трампу на зустрічі в Гельсінкі.

Путін підкреслив, що зараз "залишаються серйозні ризики для загострення ситуації на південному сході України". При цьому він додав, що всі дії РФ спрямовані на розвиток країни, а не для того "щоб створити проблеми іншим".