Загрузка...
Загрузка...

Порошенко про перемогу Усика: "Український гімн в Москві – це символ нашої боротьби"Український боксер Олександр Усик в Москві впевнено переміг росіянина Мурата Гассієва за очками - з розгромним рахунком. Один суддя віддав нашому спортсмену всі раунди, два інших порахували, що Гассієв зміг виграти один раунд.
Передает:ukr.segodnya.ua
Після бою Усика з перемогою привітав президент України Петро Порошенко.

"Ні секунди не сумнівався, що Саша переможе! Український гімн, який пролунав сьогодні в Москві на весь світ, - це символ нашої боротьби, наближення нашої перемоги. Україна пишається тобою!", - написав Порошенко в Facebook.

Нагадаємо, що бій Усик – Гассієв протривав всі відведені для нього 12 раундів. Усик викидав величезну кількість ударів, був дуже швидкий на ногах і збивав рідкісні атаки Гассієва своїми серіями. Російський боксер кілька разів влучив нижче пояса, а в другій половині бою виглядав пригніченим: у нього нічого не виходило протиставити швидкості Усика. Підсумок - перемога Олександра Усика одноголосним рішенням суддів з великою перевагою: один арбітр віддав українському боксеру всі раунди, два інших віддали по раунду Гассієву (120: 108, 119: 109, 119: 109).

Цікаво, що прямо в рингу після бою з Гассієвим Усик дав волю емоціям, прокричавши "Батя в будівлі!". Також українець заявив, що він - не зірка, а "звичайний хлопець".

Олександр Усик став четвертим в історії боксу абсолютним чемпіоном світу. Відразу після поєдинку боксери обнялися в рингу, а Усик сказав своєму опоненту: "Ти молодий, у тебе ще все попереду, а мені недовго залишилося. Ти красень!". Гассієв подякував Усику.