Загрузка...
Загрузка...

"За жахливий експеримент над росіянами": Жириновський хоче, щоб Європа заплатила Кремлю трильйон євро


За словами одіозного політика, за експериментом з побудови комунізму стоїть саме ЄС.
Передает:patrioty.org.ua
В особистому Telegram-каналі скандальний депутат нелегітимної Державної Думи, лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив про те, що Європейський союз повинен виплатити Росії 1 трлн євро компенсації за знищення мільйонів людей радянським режимом.

Як стверджує політик, за експериментом з побудови комунізму стоїть саме ЄС, якого, до речі, на момент виникнення СРСР, ще навіть не існувало. Більш того, зі своїми неадекватними звинуваченнями Жириновський має намір звернутися до суду.

"На Заході часто використовують суди для врегулювання майнових відносин. Але між державами цієї практики поки немає. Ми хочемо почати її і подати позов до Євросоюзу на 1 трлн євро, який вони повинні виплатити російському народу за жахливий експеримент з побудови в Росії комунізму, який привів до незліченних жертв, морального і матеріального занепаду, краху підвалин", - йдеться в нахабній заяві одіозного депутата Держдуми

Нагадаємо, раніше Жириновський заявив, що Росія і США повинні зруйнувати багатополярний світ і підпорядкувати всі інші країни собі. Крім того, неадекватний політик натякнув на те, що домінуючу роль в цьому союзі буде виконувати саме його країна, тому американському президенту Дональду Трампу варто було б вивчити російську мову. Свої нездорові роздуми Жириновський озвучив в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".