Загрузка...
Загрузка...

Путіна Відправляють В Ізоляцію, В Чорному Морі Закривають Вихід


Росія вкотре намагається залякати весь світ безглуздими погрозами
Передает:ekoinvest.pp.ua
РФ вводить в оману Україну і світ своїми натяками на перегляд Конвенції Монтре, оскільки Кремль не в змозі реалізувати свої погрози.

Про це заявив український дипломат Володимир Огризко.

“Конвенція Монтре – це відома Конвенція, яка регулює проходження кораблів через протоки Босфор і Дарданелли з Чорного в Середземне море. Росія не може переглянути Конвенцію Монтре, тому що це міжнародний документ. Якщо вона і почне переглядати, то їй просто закриють вихід з Чорного моря і все закінчиться. Це просто фантазії”, – зазначив він.

Огризко каже, що РФ не вперше несе маячню і спотворює факти, як, наприклад, з референдумом в анексованому Криму.

“А чому Путін каже спочатку, що ми організували в Криму референдум, а через день виходить відредагований текст, де слово “ми” прибрали? Тому що це Росія”, – підкреслив дипломат.
Також Огризко вважає, що санкції проти Росії повинні дати необхідний результат.

“Звичайно, це абсолютно правильно, і я думаю, якщо такі санкції на цілком неадекватні дії російських прикордонників будуть введені, це стане холодним душем на голову Москви. Поки ми говоримо, що мовляв тут нічого страшного немає, до тих пір нам будуть сідати на голову, я чесно такої позиції не розумію”, – пояснив він.

Огризко зазначив, що зараз рано говорити про те, які саме санкції будуть діяти. Він уточнив, що спочатку санкції вводяться як факт, а вже потім фахівці визначатимуть, що саме за санкції, яка буде їх сила і скільки часу вони діятимуть.

“Якщо дуже загально і в цілому, то мова йде про обмеження на захід суден, що йдуть в порти РФ в Азовському морі”, – резюмував Огризко.
Нагадаємо, Росія продовжує блокаду в Азовському морі, проте у окупанта раптово вирішили змінити тактику. Про це написав експерт «Майдану закордонних справ» Андрій Клименко на своїй сторінці у Facebook.

«РФ на цьому тижні різко змінила тактику блокади українських портів – можливо, в тому числі через погоду та штормові попередження щодо шквалів (тобто умов, за яких катери берегової охорони ФСБ РФ могли не виходити в море)», – йдеться у дописі.