Загрузка...
Загрузка...

"Вчи російську!" У Львові провідниця нахамила пасажиру через мовуУ Львові провідниця потяга №134 "Миколаїв - Івано-Франківськ" нахамила пасажиру, відмовившись розмовляти з ним українською мовою.
Передает:obozrevatel.com
Як повідомив у Facebook пасажир Ярослав Попович, інцидент стався 21 липня. Поїзд обслуговувала одеська бригада провідників, а нахамила йому Ніна Вакулик, фото якої він опублікував під своїм постом.

"Звертається до мене російською: "Ваш билетик и документы". Прошу її обслуговувати мене українською. Вона реагує агресивно: "Кто такое сказал, что я должна обслуживать на украинском? Украинского языка я не знаю, учить не буду, буду обслуживать на русском. Не знаешь русского - иди и учи, националист", - передав діалог пасажир.

Він звернувся до начальника поїзда, який заявив, що поведінка провідниці була неприпустимою і пообіцяв її покарати, якщо та не виправиться.

"Вакулик працює у нас уже давно. Україномовних пасажирів ми повинні обслуговувати українською, проводимо відповідні інструктажі. Якщо вона не знає української, то працювати провідником більше не буде, переведемо її в депо. Крім того, обов'язково проведемо роботу з усіма нашими провідниками", - відповів начальник поїзда пасажиру.

Пізніше він вийшов до провідниці і заявив, що переведе її на іншу посаду, поки вона не вивчить українську мову. "Україномовних пасажирів ви повинні обслуговувати українською!" - наголосив начальник.