Загрузка...
Загрузка...

Померла на прийомі у стоматолога: спеціалісти назвали ймовірні причини смерті

Версій щодо смерті жінки на прийомі у стоматолога може бути кілька: тромб, проблеми із серцем та реакція на анастезію. За попередніми даними причиною стала остання, хоча лікар мав би знати протипоказання своєї постійної клієнтки.
Передает:korupciya.com

Жінці стало зле через півгодини після анестезії. Медики викликали "швидку" і самі намагалися надати допомогу, але врятувати клієнтку не вдалося.

За словами працівників стоматологічної клініки, загибла приходила до них не вперше. Присягаються, що нічого, крім анестезії, жінці не вводили. Таким чином, відповіді про причину смерті має надати патологоанатом.

Фахівці зі свого боку кажуть, що лікар міг зробити все правильно, за протоколом.

"Лікар міг усе зробити правильно, за протоколом, а це могла бути реакція уповільненого типу. На шостий раз може сенсибілізація (біологічний процес, унаслідок якого підвищується чутливість організму щодо повторної дії на нього чужорідних речовин ) накопичитися до того ступеню, який проявить невідкладний стан", – каже лікар-анестезіолог.

Про саму загиблу відомо, що їй 48 років, вона із заможної родини. Рідні із журналістами спілкуватися відмовилися.

Смерть жінки розслідує поліція. Відкрили кримінальне провадження за статтею службова халатність. Справу можуть перекваліфікувати після проведення експертиз.

Нагадаємо, що у Києві в стоматологічному центрі на вулиці Воздвиженська, 16А на прийомі у лікаря померла пацієнтка. Це сталося 2 серпня близько 11:00.