Загрузка...
Загрузка...

Чупакабра повернулася: на Буковині знову піймали невідомого звіра (фото)


У Хотинському районі Чернівецької області чоловік лопатою забив невідомого звіра, якого в народі звуть чупакаброю.

«Чупакабра вийшла на полювання, я її спіймав у себе на подвір’ї, — розповів Іван, житель села Рукшин,  кореспонденту Укрінформу. — Тварина давно вже робила біду у нашому селі, відкривала клітки і з’їдала домашню птицю, кролів».

Все село тепер у паніці, дивний звір злякав своїм виглядом мешканців.

«Це була істота з довгим тулубом та ще довшим хвостом, вуха довгі, короткі передні лапи, зуби дуже гострі і їх багато», — розказує Віктор, місцевий житель.

Ветеринари спочатку припустили, що це – лисиця, але після огляду дійшли висновку, що це зовсім інша тварина, яка поки назви наукової немає.

«Тварина, яку нам привезли з Рукшина, нагадує африканську лисицю. Проте як для цього виду в неї надто довгі вуха і кігті», — розповідає Валерій Допіряк, завідуючий Чернівецької регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини.

Ветеринари відзначають, що хижак дуже сильний, адже сам відчиняв клітки. Завдяки довгим заднім лапам з легкістю може долати високі огорожі.

«Що це за тварина — сказати не можу. Може мутована лисиця, — припускає Валерій Допіряк. —  Схожа тварина вже потрапляла нам до рук, декілька років тому таку ж спіймали в селі Чагор, біля Чернівців».
Джерело Новин