Загрузка...
Загрузка...

Монтян: Ось моя позиція щодо Надюхи


Скандальна адвокат і блогер Тетяна Монтян різко висловилась щодо української льотчиці, її прихильників та ненависників.

Адвокат Тетяна Монтян прокоментувала заяви та здогадки щодо того, що вона "раптом почала підтримувати" українську льотчицю Надію Савченко. Монтян пояснила, яким є її істине ставлення до нардепа у дописі на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляють Українські реалії.

"Надюху я завжди вважала та вважаю тупою троєщинською бичкою та недалекою малограмотною жлобіхою з конкретними психічними розладами та вадами статево-рольової самоідентифікації, з якої виб*ядочні політикани з метою електорального розводу лохів зліпили героїню-льотчицю", - заявила Тетяна Монтян.

Крім заяви щодо "особистих рис" Савченко, адвокат прокоментувала голодування української льотчиці:

"Її "голодування" на дитячих сумішах веселить мене безмежно - адже я сама мала досвід 42-денного повного голодування, і виглядала при цьому саме так, як і виглядають реально голодуючі люди, а зовсім не так, як Надюха...", - написала вона. 

Але особливо обурює Монтян, за її словами, скандальний "Закон Савченко".

"Закон Савченко" та її ставлення до цього законотворчого покручу її імені, який замутив Кожем’якін заради звільнення вбивці Лозинського - це окрема тема для мене, як для адвоката у кримінальних справах, адже потерпілі, інтереси яких я представляю, бісяться до кривавої піни через те, що натовпи вбивць їхніх родичів виходять на свободу, протусувавшись в СІЗО якихось п'ять-шість років".

"А тепер я із задоволенням спостерігаю, як всі політикани, яка піарилася на Надюсі, зіштовхнулася з суворою реальністю, тобто з живою Надюхою.

"ЗОО", тобто "Зжеріть Одне Одного" - ось моя позиція щодо Надюхи, щодо іі прихильників та ненависників".
Джерело Новин