Загрузка...
Загрузка...

Насалик обговорив з “міністром ДНР” постачання вугілля в Україну(фото,відео)


"Це п***ець, Міністр енергетики України Насалик, в Донецьку, мило розмовляє з одним з ватажків "ДНР" про вугільні схеми. При цьому, весело сміється, коли сєпар йому розповідає де вигідно тримати українські війська", - пише блогер Максим Іванищев на своїй сторінці у Facebook.

"Поки у терористів будуть гроші - вони будуть воювати нескінченно. Кожен вагон вугілля, куплений у них цієї міністерською твариною, який він тепер ще й перепродує за кордон - це міни та снаряди, які щодня вбивають наших пацанів. Це зрада державою своїх солдатів", - впевнений він.

Бойовик "ДНР" на відео представляється як "міністр доходів і зборів", при цьому, одягнений він у військову форму. Зараз таким "міністром" у бойовиків є Олександр Тимофєєв.
Нагадаємо, що у квітні цього року міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик зізнався, що двічі їздив до окупованого проросійськими бойовиками Донецька.

"У мене було дві поїздки, які пов'язані безпосередньо в той регіон. Перша поїздка була, коли шукав полонених наших, я знайшов кіборгів, і нам вдалося їх забрати саме звідти. Коли ми забираємо військових звідти, ця позиція не вимагає особливого інформаційного простору. Просто вам скажу навіть більше, що мені вдалося там знайти нашого легендарного кіборга", – зазначив міністр в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Друга поїздка, яка відбулася, я зустрівся з фракцією нашою, коли діти, які там перебувають, не отримували інсуліну, вся фракція зробила відповідний внесок, деякі бізнесмени зробили внесок, ми закупили інсулін для дітей, і нам вдалося туди його доставити. Ось такі дві поїздки було", – додав він.

При цьому, міністр сказав, що ці поїздки не були узгоджені з Адміністрацією Президента.
Нагадаємо, що раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив СБУ перевірити зв'язки радника міністра палива та енергетики Юрія Зюкова із так званою "ЛНР".

Відповідно, в СБУ заявили, що не мають інформації про причетність екс-заступника міністра енергетики та вугільної промисловості і на даний момент радника міністра енергетики Ігоря Насалика Юрія Зюкова до діяльності так званої "ЛНР".

ВІдзначимо, що ПАТ "Центренерго" приховує дані про ціну вугілля з окупованого Донбасу і Росії.

Джерело Новин