Загрузка...
Загрузка...

Москаль знає, чому вбили Шеремета


Губернатор Закарпаття Геннадій Москаль висловив співчуття рідним Павла Шеремета та озвучив свою версію щодо вбивства журналіста, 

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Павло Шеремет (як і “Українська правда” загалом) давав реальну картину того, що відбувається у країні, а це багатьом не подобалося. Тут і слід шукати причини злочину. Сам факт якого – показник того, що з криміногенною обстановкою відбувається щось зовсім не те”, – додав він.
Москаль нагадав, що це вже друге замовне вбивство провідного журналіста “УП”. Адже у 2000 році вбили Георгія Гонгадзе.

“Але якщо розслідувати вбивство Георгія Гонгадзе по гарячих слідах не було політичної волі (вона з’явилася тільки у 2005 році, і тоді злочин оперативно розкрили), то зараз політична воля є, але немає висококласних слідчих і оперативників. Професійне ядро української поліції вихолощене так званою реформою. Під лозунгами “всіх люструвати й гнати в шию” правоохоронні органи залишили без професіоналів. Зате бандитів, розбійників, убивць ніхто не люстрував, вони так і залишилися на своїх місцях”, – пише глава Закарпаття.
Він зазначив, що дуже чекає на затримання вбивць Шеремета. Але оскільки Ека Згуладзе поїхала з України, а Хатія Деканоїдзе, імовірно, теж поїде – просто не буде кому розкривати вбивство.

Нагадаємо, 20 липня у Києві у результаті вибуху автомобіля загинув журналіст Павло Шеремет.

У ГПУ озвучили основні версії вбивства Шеремета.
Джерело Новин