Загрузка...
Загрузка...

«Правий був Шеремет зі своїм дурним пророцтвом» – Навальний

Російський опозиціонер Алєксєй Навальний розповів про свою зустріч із журналістом Павлом Шереметом ще у вересні 2011 року і розмову про можливість становлення диктатури у Росії, 

За словами Навального, тоді Шеремет наводив у приклад Білорусь, і «сказав, що і у нас все так скоро буде. Я йому гаряче заперечував і приводив 101 аргумент, чому Росія не Білорусь».

Серед іншого Навальний стверджував: «країна більше, Інтернет ширше, еліта продажніша і більше орієнтована на Захід, Путіну воювати більше нема з ким (не з Україною ж, ха-ха)…».

«На що Паша сумно заперечував: Олексій, ми приблизно те ж саме говорили про нашу країну кілька років тому. Купа аргументів на тему, чому не можна встановити авторитарний режим в Європі в 21 столітті. А він встановився. І ви побачите найближчим часом, і як затиснуть ваш інтернет, і як захоплять великі мережеві ЗМІ, і як бізнес втече під лавку, і як знайдеться, з ким воювати, і буде такий ступінь продажності журналістики, що уявити неможливо, і як продажні прозахідні еліти стануть найбільш патріотичними, залишаючи за собою свої будинки в Іспанії», – пише Навальний на своєму сайті.

«Я слухав і думав: начебто розумний мужик цей Шеремет, а таку нісенітницю несе», – написав Навальний і додав «починаючи з 2013 року на кожній зустрічі визнавав, що правий був він зі своїм дурним пророцтвом».

Нагадаємо, вранці, 20 липня, в результаті вибуху машини загинув журналіст Павло Шеремет.

Президент України Петро Порошенко доручив правоохоронним органам оперативно розслідувати обставини загибелі журналіста Павла Шеремета.

Генпрокурор Луценко назвав загибель журналіста Шеремета вбивством.

У машині журналіста Павла Шеремета спрацював саморобний вибуховий пристрій.

Міністерство інформації ініціює на засіданні уряду створення Міжвідомчої групи для розслідування.

Вбивство Шеремета розлідуватиме оперативна група із залученням ФБР.