Загрузка...
Загрузка...

Кілером була жінка: У мережі опублікували відео, як під авто Шеремета заклали вибухівку


У розпорядженні "Обозревателя" опинилися записи камер спостереження, зроблені за кілька годин до вбивства Павла Шеремета, повідомляють Патріоти України

Вибуховий пристрій під автомобіль Subaru, на якому Павло поїхав на ранковий ефір, заклала жінка. На записах камер видно, що з нею в парі працював і чоловік.

ХРОНОЛОГІЯ

Невідомий чоловік в 00 годин 22 хвилини (такий час зафіксувала камера спостереження) підходить до припаркованого автомобіля, на якому вранці підірвався Шеремет. Чоловік підійшов до автомобіля, сів біля дверей водія і підготував усе для прикріплення вибухового пристрою - протер днище Subaru.

О 2 годині 33 хвилини чоловік і жінка йдуть в напрямку будинку, де жив Шеремет, - з вул. Ярославів Вал вниз на Івана Франка - на відстані близько 15 метрів один від одного.
Скріншот Google Maps
В руках жінки сумка або пакет - помітно, що ноша важка. За інформацією "Обозревателя", слідство вважає, що саме в ній була бомба.

О 2:38 бачимо, що двоє зустрілися, перекинулися кількома словами і розійшлися по різні сторони дороги. Чоловік став імітувати ходу п'яної людини.
Місце "зустрічі" кілерів. Скріншот Google Maps
О 2 годині 39 хвилин чоловік йде вниз, а жінка в цей час зупиняється біля автомобіля Subaru, мабуть дістає з сумки/пакета вибуховий пристрій і закладає його під днище (в районі водійського сидіння), після чого йде. Процес закладки тривав не більше хвилини.
За версією слідства, чоловік, перебуваючи через дорогу, "страхував" жінку-кілера.
Місце, де стояв автомобіль. Скріншот Google Maps
Джерело "Обозревателя" повідомило, що місце в глибині двору, де зазвичай паркували Subaru, виявилося зайнято мікроавтобусом з іногородніми номерами. Як тільки автомобіль Притули поставили на вільне місце, бус виїхав. Чи було це випадковістю - поки невідомо. Однак перевіряється версія, що це було зроблене навмисно, для полегшення "роботи" кілерів - тобто змусити водія Subaru поставити автомобіль подалі від вікон, у зручному для закладення вибухового пристрою місці.

До розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета, як повідомлялося, залучено Федеральне бюро розслідувань.

Нагадаємо, вибух стався вранці, 20 липня, на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького. Шеремет виїхав з дому і проїхав до перехрестя всього кілька десятків метрів. За попередніми даними, при вбивстві журналіста використовувалося вибуховий пристрій із дистанційним керуванням. Зазначимо, що авто належало керівникові видання "Українська правда" Олені Притулі - цивільній дружині Павла.

Раніше публікувались ексклюзивні відео моменту вибухуавтомобіля Шеремета. Увагу експертів привернув чоловік із тростиною, який "поводився неприродно". Колишній оперативник варшавської поліції Анджей Мрочек не виключив, що зафіксований на записі чоловікможе бути потенційним убивцею Шеремета.

Джерело Новин