Загрузка...
Загрузка...

У залі Верховної Ради України літає дрон (відео)


раДрон, який сьогодні, 14 липня, запустили в українському парламенті одні нардепи, щоб довести “кнопкодавство” інших, відправиться в район Авдіївки, де буде допомагати воїнам АТО боротися з окупантами.

Ось, що пише на своїй сторінці в “Фейсбуці” нардеп-журналіст Мустафа Найєм:

“Високі технології на варті регламенту Верховної ради. Так можна фіксувати практично всі дії народних депутатів, в тому числі,” кнокпкодавство”. Багатьом колегам дрон в залі засідань не сподобався, вони назвали це дикістю і навіть привели в приклад парламенти Канади та Британії.

Не сперечаюся, це трохи не вписується в парламентський антураж. Але дивно, що вакханалія з неперсональним голосуванням, змови прямо в залі і посмішки в обличчя під час продавлювання відвертого маразматик в законопроектах і такого обурення не викликає. Загалом, як символ – ок.

До речі кажучи, вже до кінця тижня цей дрон переїде на фронт до мого брата Masi Nayyem і буде працювати над Авдіївкою, допомагаючи 122-й Окремому Аеромобільному Батальйону коригувати позиції . За що окреме спасибі Igor Lutsenko і Alex Ryabchyn “.
Джерело Новин