Загрузка...
Загрузка...

Помилка, яку майже кожен з нас робить у Фейсбуці, може коштувати нашим дітям життя


Інтернет і соціальні мережі можуть бути як благословенням, так і прокляттям. Ця мати, чиє ім’я в статті не буде згадуватися, переконалася в цьому на своєму гіркому досвіді. «Гіркий» – м’яко сказано. Кожен повинен прочитати цю статтю і зробити відповідні висновки. Від цього залежить благополуччя наших дітей.

Уяви, ти сидиш в нашому улюбленому Facebook і отримуєш запит в друзі від незнайомця. Від людини, яку ти знати не знаєш. Сумнівів прийняти заявку у тебе немає, тому що фотографія профілю викликає прихильність до себе. Та й чому б ні? Яка різниця? Ну що, врешті-решт, може статися …?

Як би там не було, взяла й забула. Є більш важливі речі, про які дійсно варто задуматися. Твоя дочка, наприклад. Ти шалено пишаєшся нею, тому що малятко на наступному тижні піде в перший клас! Дівчинка готується до цього дня, приміряючи різноманітні наряди, новеньку шкільну форму, а ти, не втомлюючись, плетеш їй косички, зав’язуючи на них бантики. Коли все готово, ти неодмінно постиш фотографію своєї дочки в Контакте і в Facebook. Внизу підписуєш: «Що за день! Не віриться, що моя маленька так виросла! »Потім ти прив’язуєш до посту посилання з адресою школи. Пара кліків. Але наслідки ось-ось перетворять твоє життя в повний кошмар.

Таємничий незнайомець, якого ти недавно додала в друзі, зберігає фотографію твоєї дівчинки до себе на комп’ютер, розсилаючи її іншим «таємничим незнайомцям» по всьому світу. підписує:

«Свіженька американка. Близько шести років! Всього за 5000 доларів! »

Все відбувається за твоєю спиною, ти ні про що ніколи не дізнаєшся. Навіть якщо захочеш. Просто одного разу, приїхавши в школу до доньки, ти її там не знайдеш. Розпочнеться паніка, ти оббіжить всіх вчителів, порвеш телефони, подзвониш в поліцію. Ти будеш готова на все, щоб знову обійняти свою дитину.

Нарешті ти зрозумієш, що все марно. Але ніколи не зупиниш пошуки своєї дочки, тому що почуття провини і жахливі думки не перестануть переслідувати тебе все життя.

Напевно, краще не знати, що сталося з тією малою. Минулого не повернути, помилки вже не виправити. Просто не додавай незнайомця У ДРУЗІ! Краще прожити життя з меншою кількістю «друзів» в соціальних мережах, ніж все життя сумувати про зниклу безвісти дочки.

Пам’ятай про це попередження! Відхиляй всі заявки в друзі від незнайомців. І  не пости дитячі фотографії. «Таємничі незнайомці»  неодмінно їх знайдуть. І повір, в торговців дітьми і педофілів навряд чи прокинеться хоч крапля людяності.

Будь ласка, допоможи поширити це попередження по всьому світу. Допоможи запобігти трагедії.
Джерело Новин