Загрузка...
Загрузка...

З цигаркою, на підборах і в метро: як Савченко на саміт у Варшаву їздила


Нардеп Надія Савченко, яка понад майже два роки провела у російському полоні, взяла участь у заходах в рамках саміту НАТО у Варшаві.

Нардеп виступила з короткою промовою на експертному форумі, в якій закликала допомогти боротися за звільнення українців з російського полону та полону бойовиків.

Зараз я борюся за кожного українця, що залишився в полоні в Росії. Боротьба ця непроста і прошу вас не зупинятися на моїй історії. Я прошу вас почути історію кожного українця і допомогти нам визволити українців з полону в РФ,
– сказала вона.

Бачили Савченко і у варшавському метро, де вона без пафосу їхала з іншими пасажирами. Що цікаво, на саміт НАТО Надія взула підбори, в яких її доводиться рідко бачити у Верховній Раді.

У столиці Польщі Надія Савченко також зустрілась зі студентами в університеті Вістула і вже звично позувала перед фотокамерами з цигаркою в руках.

Нагадаємо, 8-9 липня у Варшаві відбувається саміт НАТО, в якому також бере участь президент України Петро Порошенко. За підсумками Комісії Україна – НАТО в рамках саміту була оприлюднена спільна заява.
Джерело Новин