Загрузка...
Загрузка...

Українка з тисячами родимок підкорила інтернет. У Instagram за нею стежать майже 17 тисяч осіб (фото)


Виявляється у Юліанни рідкісне захворювання – меланоцитарний невус, коли тіло людини вкрите тисячами родимок, які потенційно несуть загрозу раку шкіри.

За статистикою, приблизно 1 на 500 тисяч жителів планети народжується з цим захворюванням.

“Отже, 90-ті роки, Україна, народжуюся я – дитина, у якої вся спина покрита чимось темно-коричневим. Всі шоковані, лікарі в розгубленості: все, що їм приходить в голову, – це сказати, що я не проживу і пару годин (які потім перетворилися в дні і тижні). Також були припущення про вовчанку, наслідки Чорнобиля і інші дикі здогади. Безуспішні спроби дізнатися, що зі мною, розтягнулися на сім років “, – розповіла Юліанна в інтерв’ю Wonderzine.

Мама дівчинки хотіла зробити їй пересадку шкіри у Франції, де такі операції були не рідкістю. Але ніхто не давав ніяких гарантій, зате точно говорили, що дівчинці знадобитися не менше 12 операцій, після чого піде довгий період реабілітації.

“Я періодично ловлю себе на тому, що можу задивитися на людину, яку вважаю красивою або цікавою, яка виділяється з натовпу. Вона же, в свою чергу, може помітити, що я на неї дивлюся, і теж подумати, що з нею щось не так. Складно звинувачувати когось в тому, що він дивиться на людину, якщо він про подібне навіть не чув – хоча мені хотілося б, щоб реагували все ж скромніше “, – прокоментувала дівчина реакцію оточуючих на себе.

Дівчина навчилася приймати себе такою, яка вона є і не соромиться показувати тіло зі своєю родзинкою. У Instagram за нею стежать майже 17 тисяч осіб.

Джерело Новин