Загрузка...
Загрузка...

Стало відомо, яка країна найбільше допомогла українській армії


З усіх країн найбільш масштабну військову підтримку Україні надали США. Про це "Апострофу" повідомили в управлінні зв'язків з громадськістю Міністерства оборони.


З 1 січня 2014 року та до 15 липня 2016 року 18 держав світу надали Україні різну матеріально-технічну і гуманітарну допомогу. Це США, Канада, Польща, Великобританія, Австралія, Китай, Туреччина, Словаччина, Норвегія, Франція, Нідерланди, Іспанія, Чехія, Албанія, Литва, Швейцарія, Латвія і Данія. Вони передали в розпорядження ЗСУ обладнання, загальна вартість якого перевищила $164,1 млн.

За даними Міноборони, найбільш масштабну підтримку надали США. Серед переданого цією країною в Україну — лазерні системи імітації тактичних дій MILES (виріб, призначений для тренування солдатів у навчальному бою), радіостанції Harris, медичне обладнання, прилади для розмінування місцевості, пристрої нічного бачення і тепловізори; бронежилети і кевларові шоломи, човни з жорстким корпусом WILLARD, а також радари для контрбатарейної боротьби, автомобілі підвищеної прохідності типу HMMWV, обмундирування і сухі пайки. Загальна вартість обладнання, яке ЗСУ отримали з США, перевищує $117,5 млн.
Джерело Новин