Загрузка...
Загрузка...

У США НА ОЧАХ У ПАСАЖИРІВ ПОЇЗДА РОЗБИВСЯ ЛІТАК


Пасажири поїзда, що їхав повз, стали свідками того, як спалахнув і згорів літак з шістьма людьми на борту.


Легкий літак розбився в США при заході на посадку, в результаті катастрофи загинули шестеро людей, які перебували на борту. Трагедія сталася в аеропорту Шаннон в місті Фредеріксберг, на півночі штату Вірджинія. Літак врізався в дерева на краю льотного поля, коли спробував піти на друге коло, передає ABC News.

Свідками катастрофи стали пасажири проходить поїзда, що проїжджав повз. Вони розповіли, як на їхніх очах літак спалахнув і швидко згорів. Таня Акіно з Вашингтона, яка була на поїзді, розповіла, що бачила полум’я, дим, кілька рятувальних транспортних засобів та залишки літака одразу за лінією дерев.

“Коли я почула від провідника, що була пожежа, а це був такий спекотний день, я сподівалася, що це просто горіла трава. Це було жахливо, те, як приземлився літак”, – сказала Акіно. Імена загиблих повідомлять лише після того, як будуть повідомлені їхні родичі. Відомо тільки, що вони не були мешканцями Вірджинії. Тіла жертв відправлені в Річмонд для ідентифікації. Розслідуванням обставин катастрофи займаються Федеральне управління цивільної авіації Національна комісія транспортної безпеки США.

Нагадаємо, раніше в аеропорту Дубая при посадці загорівся літак Emirates. На борту перебували 275 пасажирів і членів екіпажу.

Ніхто з пасажирів не постраждав
Джерело Новин