Загрузка...
Загрузка...

Чернівці прощаються з героїчною розвідницею “Лисою”, яка загинула вагітною. ФОТО


На фронті "Лиса" зустріла своє кохання, створила сім’ю, чекала дитину | Фото: molbuk.ua

У Соборі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ, що на вулиці Руській чернівчани прощаються з героїчною розвідницею ДУК "Правий сектор" Анастасією Горбачовою

У соборі триває прощання з легендарною буковинкою, яка днями загинула під Маріуполем, передає з місця події кореспондент molbuk.ua.

Жителі міста, бойові побратими, а також представники влади прийшли до храму, аби вшанувати загиблу дівчину.

О 15.00 панахида за загиблою відбудеться на Центральній площі Чернівців.
Анастасія Горбачова була санітарним інструктором у розвідроті.

Як повідомляли ”Вікна”, в АТО загинула розвідниця ДУКу “Ліса”, яка була вагітною.
”Ліса пережила дві контузії. Перша — восени накрило “градами” на Водяному, друга — взимку під ДАП, під час атаки на нашу базу, коли мене викинуло вибухом і порвало зв’язки на нозі, їй поламало ребра і вдруге контузило.

У Насті була важка доля. Її батько рано помер, багатодітна мати жила у злиднях і змушена була віддати дітей у інтернат, звідки забирала їх на вихідні. Ставши дорослою, Настя працювала санітаркою, потім продавцем на ринку, останні роки ще й доглядала тяжко хвору матір. Незадовго до війни мама померла, Настя дуже тяжко пережила її смерть. Якби не це, розповідала вона, навряд чи пішла б воювати.

На фронті Ліса зустріла своє кохання, створила сім’ю, чекала дитину... На перших місяцях вагітності ще ходила у розвідку на зайняту супротивником територію. Вона була безбашенна абсолютно, взагалі нічого не боялася, не дбала і про власне здоров’я. Не раз казала, що помре молодою і це її не засмучує. Однак вірила, що переживе війну, не раз мріяла, як ми всі після війни зустрінемось у будиночку високо в Карпатах”, — згадує журналіст і блогер, боєць Добровольчого українського корпусу Олена Білозерська.
На фронті "Лиса" зустріла своє кохання, створила сім’ю, чекала дитинуФото: molbuk.ua
Джерело Новин