Загрузка...
Загрузка...

В Одесі лікар залікував пацієнтку до смерті


Горе-ескулапом зайнялися правоохоронці.

В Одесі стався шокуючий випадок: лікар в прямому сенсі слова залікував пацієнтку до смерті. Як повідомляє обласна поліція, у чоловіка навіть не було документів, що підтверджують його кваліфікацію лікаря-психіатра і дають право на лікування людей.

За словами правоохоронців, про трагедію їм повідомила 33-річна одеситка. Жінка розповіла, що її сестра померла після лікування в приватній психіатричній клініці, розташованій по вул. Шишкіна.

“В ході проведення перевірки поліцейські встановили, що сестра заявниці, перебуваючи на лікуванні в приватній психіатричній клініці, впала в кому. Після цього, родичі жінки викликали карету швидкої допомоги, і вона була спрямована в реанімаційне відділення однієї з міських лікарень, де через кілька днів померла, так і не вийшовши з коми.

Згідно з висновками експертизи, причиною смерті стали: поліорганна недостатність і токсичне ураження печінки з гострим гепатитом”, – пояснили в поліції.

В ході досудового розслідування поліцейські провели санкціоновані судом обшуки в клініці, за місцем проживання 33-річного головного лікаря і в орендованому ним офісі в приміщенні одного з бізнес-центрів, де він здійснював прийом хворих.

В результаті було виявлено та вилучено використану медичну систему, медичні шприци із залишками рідини та набраними сильнодіючими ліками, лист призначень для одного з хворих, 10 контейнерів з написаними іменами на ранок і вечір, скляна колба з порошкоподібною речовиною та інші лікарські засоби. Термін дії деяких з них вже закінчився.

“На момент проведення обшуку в клініці будь-яких документів, які б підтверджували, що головний лікар дійсно є лікарем-психіатром, відсутні. Ліцензій, які дозволяли б йому лікувати, а також надавати послуги наркозалежним особам, також в наявності не було. Крім цього, у час візиту правоохоронців, в клініці перебував громадянин, який, за його словами, лікувався від наркозалежності. Однак медична карта або лікарняний лист на нього також були відсутні”, – додали в поліції.

Зараз розслідування триває. Після його завершення всі зібрані матеріали будуть передані до суду для прийняття відносно лікаря законного рішення.
Джерело Новин