Загрузка...
Загрузка...

Що ж тепер буде? Кравчук попередив українців, що “в РФ скоро дещо станеться”Леонід Кравчук, перший президент України, заявив про те, що нашій країні потрібно запастися терпінням, – в Росії відбудеться падіння нинішнього режиму, причому це станеться несподівано і в один день.
передает:http://korupciya.com/

«Запам'ятайте ці слова. Якщо в рух приходить народ, то режим в країні може змінитися лише за один день. На прикладі Радянського Союзу – країна була, а потім в один день, 8 грудня 1991 року, її не стало. Тут ми говоримо про «велику» Росію, але це все блеф, оскільки РФ більша за силою, але занадто слабка по своїй економіці. Коли захід ввів антиросійські санкції, Росія почала розсипатися – зарплатами, голодом, відсутністю товарів», – заявив колишній президент.

Кравчук вважає, що, виходячи з усіх процесів, які зараз відбуваються і в Україні, і в Росії, щось кардинальне може відбутися відразу.

«Життя піде по-іншому, відновляться кордони. Потрібно розуміти, що подібні глобальні речі, наприклад, зміна меж, за один день не вирішуються, і Україні треба набратися терпіння», – додав політик.