Загрузка...
Загрузка...

Порошенко розповів правду про Донбас та Росію на увесь світ! Його слова шокують!Про це президент України Петро Порошенко розповів в інтерв'ю телеканалу Sky News, – передає Корупція Інфо
передает:http://korupciya.com/

"Дехто намагається називати це (ситуацію на Донбасі. – Ред.) замороженим конфліктом. Наголошую, що він не заморожений. А це – гаряча російська агресія проти моєї країни", – підкреслив Порошенко.

За його словами, з початку року Україна втратила 69 військових і ще понад 420 – поранені.

"Це – справжня гаряча війна. Це реальна агресія", – наголосив президент.

Він також розповів, що на окупованій частині Донбасу знаходяться понад 700 російських танків, понад 1250 артилерійських систем, понад 300 ракетних систем залпового вогню.

У зв’язку із цим Порошенко підкреслив, що тиск на Росію має бути продовжений, щоб зупинити вбивства українців.

"Санкції – механізм, щоб тримати Путіна за столом переговорів. Путін платить високу ціну через санкції", – зазначив глава держави.

Президент також підкреслив, що Росія веде "гібридну війну" проти інших країн, яка включає елементи кібератак, фінансування популістів та антиурядові рухи для дестабілізації внутрішньої ситуації.

"Росія не хоче мати сильну і об'єднану Європу. Росія не хоче мати сильну і об'єднану Велику Британію. Вона прагне роз'єднання, провокування конфліктів", – зазначив Порошенко.