Загрузка...
Загрузка...

Кому таємно телефонує Порошенко! Скандальна інформація про главу держави!Президент Росії Володимир Путін щоденно спілкується з багатьма світовими лідерами, однак не про всі з таких бесід його прес-служба повідомляє громадськості. Таку заяву зробив речник господаря Кремля Дмитро Пєсков у коментарі інформаційній агенції ТАСС, – передає Корупція Інфо
передает:http://korupciya.com/

"Президент Росії у щоденному режимі здійснює найрізноманітніші контакти за міжнародною лінією, в тому числі з очільниками інших держав. Далеко не всі з них стають темою для відповідних повідомлень прес-служб", – наголосив він

Також голос Путіна зауважив, що у російського президента напружений робочий графік, подробиці якого здебільшого тримаються у таємниці.

"Те ж саме стосується як і загалом заходів робочого графіку президента, що включає набагато більшу кількість зустрічей, нарад, контактів. Далеко не про всі ми повідомляємо в ефір або інформаційним агенціям", – резюмував Пєсков.

Нагадаємо, напередодні з'явилась інформація, що президент України Петро Порошенко та російський лідер Володимир Путін провели таємну телефонну розмову, яка відбулася з ініціативи першого.