Загрузка...
Загрузка...

Хто ти, Марина Порошенко? Шокуючі факти з життя першої леді України
Марина Порошенко, перша леді України, в дівоцтві Переведенцева, на три роки старша від свого чоловіка.

Біографія

Марина – не дуже публічна особа і, зазвичай, на всіляких світських тусовках з’являться в компанії чоловіка. Народилася в 1962 році. Вона старша за Петра на три роки. Батько Марини Порошенко обіймав посаду заступника міністра охорони здоров’я УРСР. Марина Порошенко – лікар-кардіолог, кандидат медичних наук (до речі, автор першої в незалежній Україні дисертації). Свого часу відмовилась від кар’єри заради подружнього життя та виховання дітей, яких в родині Порошенків четверо. Старшому Олексію вже 29 років (минулого року одружився), двом донькам-близнюкам Євгенії та Олександрі – 14 років, а молодшому Михайлу – 13 передает:http://de-facto.cc/

Родина

Марина називає молодшого сина Міка. Марина Порошенко народжувала Євгенію, Олександру та Михайла в присутності Петра. Під час перших пологів чоловік був у армії. Куми Марини та Петра Порошенка — Віктор Ющенко та Оксана Білозір.

Зі слів майбутньої першої леді, вона ніколи не жалкувала, що присвятила себе родині, замість будувати кар’єру. Сім’ю Порошенків вважають однією з найміцніших в українському політикумі.

Усі головні свята родина відзначає виключно разом.

Петро Порошенко дарує дружині на день народження подорож. Подружжя об’їздило вже півсвіту. В одному з інтерв’ю Марина розповідала, що багато в чому бере приклад зі своїй куми Оксана Білозір. Вона має дуже великий вплив на дітей подружжя Порошенків особливо у творчому напрямі.

Світогляд

До подій Євромайдану Марина була парафіянкою УПЦ Московського патріархату. У число її улюблених занять входить не тільки турбота про чоловіка і дітей, а й шиття, вишивання, в’язання і кулінарія. Марина разом з чоловіком регулярно відвідують церемонію “Людина року” та виставки в “Мистецькому Арсеналі”. Декілька разів були помічені на “Вечірньому кварталі”. Головне правило родини Порошенків – ніколи вдома не обговорювати політику.

Психологічний портрет

Марині не подобається термін “Перша леді”, який до неї вже активно застосовують. “Я не дуже люблю це словосполучення. Воно несе в собі відособленість і відірваність. Перша – значить одна, осторонь.

Я готова допомагати своєму чоловікові, ось найголовніше. Всі ті питання, які будуть щодня виникати, я готова, засукавши рукави, вирішувати і стояти з чоловіком пліч-о-пліч”, – говорила Марина в одному зі своїх інтерв’ю.

Історія кохання

Майбутня перша леді познайомилась із Петром Порошенком на студентській дискотеці після закінчення зимової сесії в університеті.

Як говорить сама Марина, це було кохання з першого погляду.
“Я дуже ним пишалася і завжди відчувала себе за його спиною, як за кам’яною стіною”, – ділилася Марина Порошенко з журналістами в одному з інтерв’ю.

Зустрічатися майбутнє подружжя почало лише через півроку після знайомства. Вийшло так, що їх разом відправили у колгосп збирати врожай. Через рік Марина і Петро вирішили одружитися. Але одразу після подачі заяви в ЗАГС, рівно через тиждень, Петру Олексійовичу прийшла повістка з військкомату – тоді не було відстрочки тим, хто навчався у вузі. Проте солдата Петра Порошенка відпустили рівно на 10 днів, щоб відгуляти весілля. Практично наступного дня він поїхав в частину. Першу дитину Марина народжували у відсутності Олексійовича через армію, а на всіх інших пологах чоловік був поруч з нею і всіляко її підтримував.

Нині ж, за словами Марини, чоловік – справжній глава родини, його слово – закон. Незважаючи на свій непохитний авторитет у родині, Петро Олексійович всі домашні справи може зробити сам, тому на нього можна покластися абсолютно у всьому. Родину Порошенків називають однією з найміцніших в українському політикумі. Марина з Петром разом вже майже 30 років.

Тим часом у соцмережах про Марину пишуть багато позитивних відгуків, аналізуючи її стиль, витриманість та вбрання, мовляв “таку й не соромно людям показати”, жваво порівнюючи її з попередньою першою леді Людмилою Янукович.