Загрузка...
Загрузка...

12 кримінальних проваджень. У Києві 8-річний учень тримає в страху всю школу


У Києві батьки учнів 2-Б класу школи №247 Деснянського району бойкотують проти 8-річного школяра, який протягом півтора року тероризує школярів та вчителів. Тому через агресивну поведінку та побиття 22 листопада на уроки не прийшов цілий клас.

Передает:gazeta.u

Поліція відкрила вже 12 кримінальних проваджень.

"Вже протягом півтора року, відтоді, як наші діти пішли до першого класу, з нами вчиться неадекватний хлопчик, який лупцює дітей та чинить на них психологічний тиск. Цього року все стало ще гірше, оскільки, крім дітей, він почав вже займати і вчителів, і керівництво школи. Тобто у цього восьмирічного хлопчика зовсім немає ніяких пріоритетів та ієрархії", – розповіла мама одного з учнів 2-Б класу Наталя.

Спочатку батьки намагалися поговорити та вплинути на батька хлопця, але він не реагує та вважає всі звинувачення необґрунтованими та неправдивими.

Хлопчик – напівсирота, у нього померла мама і його виховують батько та бабуся. Ця родина воює з усім світом та вважає, що всі на них наговорюють, і кажуть, що все це неправда.

Батьки зверталися вже до всіх інстанцій: керівництва школи, Управління освіти Деснянського району, районного сектору ювенальної превенції в Деснянському районі. Проте ніхто не може нічого зробити, тому що без дозволу батька на неповнолітню дитину вони ніяк не можуть вплинути, а батько його не надає.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕОМАТЕР'ЯЛ: ПОБИТТЯ ДІТЕЙ ВІДЕО

"Зараз через день поліція приїжджає до школи, тому що цей хлопчик усіх лупцює і зриває уроки. Як доказ є всі відео та фото. Ми навіть у класі встановили відеоспостереження, але це все одно ніяк його не зупиняє. Мало того, що діти не можуть нормально навчатися, так вони щодня приходять з новими синцями та всі залякані сидять. У діток навіть модель поведінки змінилася, тому що вони завжди перебувають у жаху та стресі", – додала Наталя.

Так, 21 листопада відбувся черговий інцидент за участю хлопчика-розбишаки. До школи була викликана поліція, яка оформила протокол про побиття 8 учнів.

Після цього, батьками був написаний колективний лист у всі інстанції про те, що поки не буде забезпечено нормальне навчання та безпеку для дітей, учнів до школи не пускатимуть.

В п'ятницю 17 листопада відбулися збори 2-Б класу з ювенальною превенцією Деснянського району. Про це також був повідомлений батько цього хлопчика, але він не з'явився.

"Ми ходили на прийом до начальника сектору ювенальної превенції, де нам пообіцяли закріпити за нами поліцейського, який буде контролювати весь цей процес у школі. Проте цього не відбулося, тому ми самі на вихідних встановили у класі камери спостереження. Ще в понеділок він поводився більш-менш нормально, але вчора його навіть камери не зупинили", – розповіла жінка.

Батьки в такому відчаї, що між собою домовилися чергувати по черзі в класі, щоб контролювати ситуацію.

"Є відео, на якому розбишака лупцює вчительку, яка собою прикриває дітей. Він там замахувався та ногами бив її по руках. Вона зараз досі вся в синцях ходить. У деяких дітей після побиття були навіть струси мозку", - додала Наталя.

"Батько б'є його, тому хлопчик боїться тільки свого батька. Навіть були випадки, коли він його просто у школі лупцював. Для дитини не існує будь-яких авторитетів, крім батька, якого він страшно боїться", – розповіла жінка.

Директор школи Тетяна Вишневська відмовилася телефоном коментувати інцидент, лише додала, що повідомила про це в органи управління, в адміністрацію і начальнику РВВС.