Загрузка...
Загрузка...

“Видавали пенсію сувенірними купюрами…”: Підміну пенсіонерка виявила через два тижні


На чужі гроші вона спокусилася через скрутне матеріальне становище: листоноша видала пенсію сувенірними купюрами.

Передает:korupciya
У Білопольському районі на Сумщині 51-річна листоноша видала частину пенсії 87-річній жінці сувенірними купюрами.

Підміну пенсіонерка виявила через два тижні. Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП у Сумський області

“Місцева 87-річна жителька розповіла, що два тижні тому отримала пенсію, котру їй, зазвичай, приносить листоноша. Як виявилося пізніше видані гроші номіналом 100 грн є сувенірними. Оборудка листоноші залишалася б невикритою, якби бабусі не знадобились кошти для придбання дров. Коли ж вантаж привезли, вона віддала обумовлену суму, однак водій транспорту при перерахунку виявив шість сувенірних купюр умовним номіналом 100 грн, на кожній з яких є надпис “це не гроші, це приколи”, – розповів начальник Білопільського відділення поліції Сергій Курочка.

51-річну листоношу затримали. Вона зізналася, що підмінила гроші через скрутне матеріальне становище, маленьку зарплату та підвищені комунальні тарифи.

“Як пояснює сама підозрювана, на чужі гроші вона спокусилася через скрутне матеріальне становище, маленьку зарплату та підвищені комунальні тарифи. Нині, на ряду з досудовим слідством, триває й відомча службова перевірка, жінка поки що відсторонена від виконання своїх обов’язків”, – додав Курочка.

За фактом шахрайства слідчі поліції відкрили кримінальне провадження. Жінці загрожує до 3 років обмеження волі.