Загрузка...
Загрузка...

“Всі «обіцянки» московитів збити будь-які ракети, виявилися…”: Тягнибок розповів правду, про авіаудар США по Сирії

Олег Тягнибок прокоментував авіаудари, які вночі завдали США по Сирії.
Передает:https://korupciya.com/


За заявами політика, які він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Фесбук, весь світ нарешті побачив чого варті загрози і обіцянки Росийськой Федерації. Тягнибок розповів, що Путін буквально на кожній прес-конфернеції погрожував збити будь-які ракети випущені Америкою, але чомусь не зробив цього.

Нічні події в Сирії показали, що саме США є тією силою, яка здатна протистояти військової агресії Московії і яку Росія реально боїться. А все "обіцянки" московитів збити будь-які ракети, випущені по Сирії, виявилися не чим іншим як голослівними погрозами.

Політик додав, що може бути цей випадок нарешті зможе дати усвідомлення його колегам, чиєї допомоги повинна просити Україна в розв'язанні конфлікту на сході країни.

Це ж ясно як Божий день: формат "Росія і її бізнес-партнери проти України" треба змінити формат "Україна і її друзі проти Кремля".

Ще з 2014 року підкреслюю: нам необхідно вимагати від гарантів нашої безпеки згідно з Будапештським меморандумом – США і Великобританію – допомогти Україні в боротьбі з Московією.

Нагадаємо, що МЗС України вже опублікувало звернення, в якому підтрималл дії США, Великобританії і Франції в ніч на 14 квітня.

Збройні сили цих країн завдали спільні удари по сирійським об'єктам пов'язаних з виробництвом і зберіганням хімічної зброї.