Загрузка...
Загрузка...

Гороскоп на 18 липня 2018 року. Передбачення для всіх знаків ЗодіакуСьогодні гороскоп віщує удачу тим, хто не боїться рішучих дій. Зірки наділяють енергійністю, вірою в себе і удачливістю, так що найрозумніше – скористатися цим, перейшовши від слів до справи.
Передает:zakarpatpost.net
Нині є шанс «витягнути» навіть найбільш безнадійний проект, якщо взятися за нього всерйоз, засукавши рукави.

Перешкодити успіху може лише відсутність взаєморозуміння з колегами і близькими – намагайтеся не тиснути на оточуючих, інакше отримаєте жорстку відсіч і витратите весь могутній потенціал цього дня на безглузді суперечки.

ОВЕН

Сьогодні в Овна особливих переворотів у справах і змін у графіку щоденних турбот не передбачається. Сприятливим чином складуться ділові зустрічі, переговори, підписання документів. Більше часу проводите в колі людей, з якими вам приємно спілкуватися.

ТІЛЕЦЬ

Сьогодні у Тельця сприятливий день для різного роду важливих починань. Можете сміливо просувати свої пропозиції, вони обов’язково знайдуть відгук і будуть прийняті. День гарний для зміцнення родинних стосунків.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні Близнюків успіх буде супроводжувати практично у всіх починаннях. День може подарувати відчуття спокою тим представникам знака, хто цінує міцні любовні або сімейні відносини. Самотні представники знаку мають всі шанси зав’язати нові знайомства.

РАК

Сьогодні Рак при бажанні зможе згорнути гори. Але перед тим як що-небудь зробити, все добре зважте. Внутрішній голос підведе вас до правильного рішення, в той час як слова оточуючих можуть збити з правильного шляху. Більше довіряйте собі.

ЛЕВ

Сьогодні Лев може відчувати себе розбитим, і з-за цього знизиться працездатність. Період сприятливий для початку нових справ, тому є сенс себе пересилити і все-таки взятися за справу. У стосунках з коханою людиною ніякі неприємності вам не загрожують.

 ДІВА

Сьогодні Діві варто бути готовою  до труднощів, які можуть виникнути на шляху. Якщо в цей день виникнуть розбіжності з близькою людиною, не варто їх посилювати або намагатися домовитися – краще відкласти розмову до більш сприятливого моменту. Займіться тим, що у вас добре виходить.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні  Терези здатні на необдумані кроки, про які потім доведеться пошкодувати. Можливо, ваша запальність буде викликана проблемами на особистому фронті, тому постарайтеся поки не планувати серйозних заходів і не приймати відповідальних рішень. У взаєминах з коханою людиною, не варто лізти на рожен і відстоювати свою правоту. Зірки – не на вашій стороні.

СКОРПІОН

Сьогодні якщо Скорпіона щось не влаштовує на роботі, то зараз не найвдаліший час для серйозних змін. Перечекайте цей період, постарайтеся вести себе тихіше, скромніше. Перед тим, як що-небудь зробити, слід обміркувати свої дії і поговорити з людьми, які можуть дати слушну пораду. Зараз не варто довіряти своїй інтуїції.

СТРІЛЕЦЬ

Сьогодні Стрілець якщо своїми руками не створить собі проблеми, день пройде цілком успішно. Постарайтеся не вступати в суперечки ні на роботі, ні в сім’ї. Можливі нові романтичні захоплення, не виключено початок серйозних відносин. Це гарний час для невеликих поїздок і короткочасних відряджень.

КОЗЕРІГ

Сьогодні Козерогам краще всього планувати справи, які їм цікаві. В іншому випадку, ви будете працювати як з-під палиці, зрозуміло, не отримуючи від цього ніякого задоволення. В особистому плані все непогано. В сім’ї – стабільність і взаєморозуміння. Самотні представники знаку можуть несподівано влаштувати свою долю.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні для  Водолія вдалий день для ділових переговорів, побудови та обговорення довгострокових планів. Ви зможете бути достатньо переконливими, якщо проявите в спілкуванні з людьми терпіння. У любовних питаннях потрібно проявити терпимість і обійтися без критики на адресу близьких людей.

РИБИ

Сьогодні Рибам добре робити конкретні, але невеликі вкладення сил і коштів на підтримку внутрішньої діяльності (будинок, внутрішній світ, робоче місце, колектив). День зажадає конкретизувати зусилля і цілеспрямовано витрачати сили і кошти.