Загрузка...
Загрузка...

КАЖУТЬ КОЛИ ПУТІНУ ПРО ЦЕ ДОПОВІЛИ ВІН ЛЕДВЕ НЕ СКАЗИВСЯ: НАЙБІЛЬША ГАЗЕТА ФІНЛЯНДІЇ ЗВЕРНУЛАСЬ ДО ПУТІНА З ВІДКРИТИМ ЛИСТОМ, ПІД ЧАС ЙОГО ПЕРЕБУВАННЯ У ГЕЛЬСІНКІФіни влаштували гарячий прийом Путіну під час його визиту у Гельсінкі. Окрім мітингів на яких люди відверто називали Путіна вбивцею, авторітетне видання Фінляндії приготовало приголомшливий сюрприз.
Передает:ekoinvest.pp.ua
Найбільша фінська газета Helsingin Sanomat опублікувала Відкритий лист до президента Володимира Путіна, Який прибув у Гельсінкі для зустрічі з лідером США Дональдом Трампом.

Зокрема, у зверненні до російського лідера пропонується повернути Фінляндії місто Виборг, що в Ленінградській області, яке було окуповане СРСР під час Зимової війни 1940 року.

“На гостинній фінській землі перед вами відкривається унікальна можливість в присутності президента США показати доброту намірів вашої держави. Настав час припинити територіальні претензії й підтвердити, що сьогоднішня Росія повністю відмовляється від свого тоталітарного минулого, яке сформували Російська імперія і Радянський Союз. Вам належить повернути безліч територій в Європі та Азії”, – пише видання.

Зазначається, що деокупація Виборга має стати першою ластівкою на “довгому шляху країни до світових цінностей”

“Я та інші мої співвітчизники будуть раді знову бачити Виборг у складі Фінляндії”, – йдеться в зверненні.

Виборг – це фінське місто, окуповане СРСР в 1940 році. Фінське населення міста було повністю евакуйовано до Фінляндії.

31 березня 1940 був прийнятий Закон СРСР про передачу більшої частини окупованих територій Фінляндії до складу Карело-Фінської РСР. У складі цієї республіки 9 липня 1940 року Виборг був визначений центром Виборзького (Вііпурского) району та офіційно увійшов до складу СРСР.