Загрузка...
Загрузка...

“Затримка пенсій – це хитрий політичний хід Гройсмана”: Директор Міжнародного фонду зробив гучну заяву

Стало відомо, хто стоїть за невиплатою пенсій – це хитрий політичний хід.

Передает:korupciya
Українські пенсіонери стурбовані затримкою виплат пенсій, тим більше, що це явище, як виявилося, носить масовий характер. Грішили на «Укрпошту», але навіть ті пенсіонери, які отримують гроші на картку, отримали пенсію із запізненням в декілька днів.

Виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко бачить в цьому два пояснення.

«Перше – великий політтехнологічний крок, який здійснено командою Гройсмана, для того щоб допомогти намалювати йому образ сильного господарника. Мовляв, пенсії не виплатили вчасно, і ось Гройсман скликав нараду, покликав до себе міністра фінансів, главу Пенсійного фонду, швидко зміг вирішити проблему і почали платити пенсії. Такий а-ля Кучма-господарник на початку свого президентства », – зазначив Устенко.

Другою можливою причиною, яка також має під собою грунт, економіст називає також політтехнології, але ініційовані іншою стороною – опонентами Гройсмана, які хочуть показати, що не все так добре.

«Абсолютно очевидно, що прем’єр, який стикається з якимись новими викликами, не може їх так швидко вирішувати, як хотілося б. Такі припущення теж мають грунт під ногами, тому що ситуація, що склалася здатна позбавити прем’єра якихось додаткових очок, які він отримав би в майбутньому», – підкреслив Устенко.