Загрузка...
Загрузка...

“Все згоріло до тла”: У Запорізькій області кульова блискавка спалила будинок і покалічила господаря

Останнім часом у Запорізькій області, як і в усій Україні, відбувається чимало досить незвичайних і небезпечних природних явищ. Так у Пологівському районі під час чергової зливи у двір місцевого жителя залетіла смертельна гостя – кульова блискавка.
Передает:korupciya.com

За словами господаря, куля летіла прямо на його будинок, але зачепив електричні дроти і потрапив в літню кухню і гараж. За якісь хвилини, все майно вигоріло повністю, техніка і кухонне приладдя розплавилося.
"Яскравий вогненна куля летів прямо на мене, потім вдарив в будівлю. Температура була така висока, що неможливо було підійти метрів на 10-12, шифер тріщав, що чутно було за кілька кілометрів! В кухні і гаражі вигоріло все! Не залишилося жодної вилки, каструлі … "- переживає Потерпілий – Петро Доля. Він і сам дуже сильно постраждав, коли намагався загасити вогонь. На тілі залишилися дуже глибокі опіки і рани. Чоловікові потрібна фінансова допомога на відновлення втраченого майна.
Нагадаємо, 25 липня до 2-ї міської клінічної лікарні Полтави потрапив громадянин 1964 року народження. В чоловіка вдарила блискавка. Про це повідомило управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА. Лікарі діагностували у 54-річного чоловіка термічні опіки 1-го ступеня передньої стінки грудної клітини та закриту черепно-мозкову травму.